W ŚRODKU I NA ZEWNĄTRZ

Próba scalenia wizualnego kompleksu budynków hotelowych Witek w Krakowie. Koncepcja wnętrza hotelu inspirowana meksykańskimi cenote.

Cykl Madonny krakowskie został wykorzystany jako element dekoracyjny w lokalach użyteczności publicznej. Wnętrza hotelu Ibis, Kraków

Zawada koło Dębicy – koncepcje użytkowania terenów rekreacyjnych wokół pałacu Raczyńskich i zamku Ligenzów. Podział terenów na odpowiednie strefy przeznaczenia oraz oznaczania tychże stref elementami przestrzennymi.

Teren wokół zamku Ligenzów to trzydzieści kilka hektarów, na których inwestor zamierza zbudować restauracje, czytelnie, biblioteki… Propozycja wizualna jest próbą oznakowania poszczególnych części terenów zielonych, aby zredukować do minimum opis planszowy.

Projekt w realizacji

Projekt i realizacja pomieszczenia biurowego pracowni szkła Kurek w Krakowie.

Wykonanie mebli i elementów wnętrza z wykorzystaniem szkła lacobel, marmuru, lustra oraz ledów.

Dworzec Główny PKS w Krakowie

Moim patronem jest św. Juda Tadeusz – patron od rzeczy niemożliwych. Koledzy architekci zwrócili się do mnie z prośbą, bym namalował piaskowiec. Okazało się, że przewidzieli montowanie płyt kamiennych z piaskowca do sufitu, na co nie zgodził się inwestor. Oszukałem piaskowiec styropianem.

Fragmenty wnętrz Miechów, firma Wołoch

Restauracja Kałamarz

Restauracja Kałamarz w Tarnowskich Górach, w jednym z najstarszych budynków, w któ rym przemieszkiwał Goethe. Fakt ten zainspirował zarówno nazwę, jak i całą stylizację.
Kałamarz stoi, czas wypłukał jedynie granatowy pigment